смт. Мала Данилівка, вул. Академічна, 8
Телефони: +38 068 910-01-01
+38 093 402-20-00
Header Banner

Свято Масляної у смт Мала Данилівка 26.02.2017

“Масляну гуляємо – весну зустрічаємо!”
До свята Масляної у рідній Малій Данилівці пройшло цікаве і веселе свято. Разом із мешканцями селища відсвяткував прихід весни і Міжнародний благодійний фонд “Малоданилівська громада”. У рамках святкових народних гулянь фондом, на чолі із його директором Ходарєвим Олегом Володимировичем була представлена цікава культурна програма. Для найменших мешканців селища організований безкоштовний аква-грим, цікава і популярна гра “Angry Birds”, акція “Дерево бажань”. Подарунком від фонду для громади було захоплююче наукове шоу та величезний і смачний солодкий торт. Також, квіти та подарунки від директора фонду Олега Ходарєва отримали талановиті дівчата, які брали участь у конкурсі краси “Малоданилівська красуня”,що був ініційований Малоданилівською селищною радою.
Протягом свята проведений і благодійний розпродаж солодкої вати та напоїв. Ціни на товари були доступні, тож кожен, придбавши щось собі, автоматично робив свій особистий благодійний внесок. У результаті цього зібрано 3100 грн. Всі кошти підуть на проведення чергового майстер-класу, які вже так полюбилися малечі. Найбільший внесок у сумі 500 грн. до скриньки благодійних пожертв зробив Гилун Анатолій Олексійович, за що йому велика вдячність. Щиру подяку хотілося б висловити Гужві Аліні Олександрівні за чудовий аква-грим для малечі, а також усім нашим друзям та просто небайдужим громадянам, які підтримали нас та долучилися до процесу пригощанням мешканців тортом, роздачею повітряних кульок, листівок та іншого. А також, хотілося б висловити особливу вдячність за фінансову допомогу і участь у підготовці та проведенні нашого заходу Стропші Емілю Костянтиновичу (БС “Сервіс”) та Плотнікову Євгену Станіславовичу (компанія “Асторія”), Бушеву Михайлу Івановичу за надання корисних і професійних порад та ідейну підтримку. Ми пишаємося, що такі щирі і небайдужі до життя громади люди вже є невід’ємною частиною нашої команди.
І, звичайно, подяку за співпрацю виносимо колективу Малоданилівської селищної ради, які ініціювали проведення народних гулянь у селищі, підготували та провели надзвичайно цікавий захід.


10,653 total views, 4 views today

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishUkrainian