смт. Мала Данилівка, вул. Академічна, 8
Телефони: +38 068 910-01-01
+38 093 402-20-00
Header Banner

«Ланч без краваток» – з Міністром закордонних справ України Павло Клімкіним.

Ланч без краваток

З ініціативи директора Міжнародного Благодійного Фонда «Малоданилівська Громада» Олега Ходарєва на Харківщину з робочим візитом завітав Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.
У рамках програми, Міністр зустрівся із керівництвом Харківської обласної державної адміністрації, представниками новоствореної Малоданилівської та Нововодолазької об’єднаних територіальних громад.
Крім того в рамках візиту, відбувся «ланч без краваток» – «Європейські країни відкриті для Слобожанщини», під час якого Павло Клімкін поспілкувався із представниками громадських організацій Харківщини, культурними діячами, учасниками АТО, представниками бізнесу, влади, дипломатичних установ та ін.
Павло Клімкін розповів про розвиток міжнародного співробітництва, технічну допомогу, гранти, а також про сприяння залученню інвестицій.
Під час перебування на Слобожанщині, Міністр також поспілкувався зі студентами вищих навчальних закладів на базі Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого та завітав до Державної зооветеринарної академії, що знаходиться на території Малоданилівської селищної ради.
Крім того Павло Клімкін також відвідав Харківську гімназію № 169. Учні даного навчального закладу приймали активну участь у міжнародному соціальному проекті “Книга Добра”, а саме, історії трьох учнів увійшли до Книги. Міністр поспілкувався із дітками та героями історій. З ініціативи МБФ «Малоданилівська Громада»у холі школи на стіні розмістили відображення сторінок Книги Добра.

3,299 total views, 3 views today

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishUkrainian