смт. Мала Данилівка, вул. Академічна, 8
Телефони: +38 068 910-01-01
+38 093 402-20-00
Header Banner

Допомога юним чемпіонам.

На жаль більшість фізично здорових людей інколи не розуміють наскільки важливо підтримувати тих, хто позбавлений деяких можливостей.
Часто люди з інвалідністю стикаються з байдужістю у свій бік.
Але інколи на їх шляху зустрічаються такі, що від щирого серця готові протягнути руку підтримки цим фізично обмеженим, проте сильним духом особистостям. Саме такий мужній, сміливий, активний хлопець із Малої Данилівки, Семенихін Данііл, кандидат у майстри спорту з плавання, багаторазовий переможець та призер Чемпіонатів України з плавання, Всеукраїнських змагань, абсолютний чемпіон спартакіади “Повір в себе”, Кандидат до складу Національної збірної команди України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, зіштовхнувся з цією ж проблемою.
Підтримати хлопця та вирішити питання забезпечення молодого чемпіона інвалідним візком визвався директор БФ “Малоданилівська громада” Олег Ходарєв.
Об’єднавши зусилля із побратимами із Польщі Щецинського відділення об’єднання українців у Польщі пан Jan Syrnyk і Robert Rosa. , які прониклись проблемою, подарували хлопцеві новий візок.
Сподіваємось це допоможе Малоданилівському чемпіонові, досягати нових вершин спортивного успіху, отримувати нові титули та прославляти як малу Батьківщину, так і всю Україну!

3,331 total views, 2 views today

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishUkrainian